PrestaShop Evidence tržeb

Další informace přes technickou podporu

Stránka obsahuje další dostupné soubory ke stažení a popisy funkcí. Ke stažení instalačních souborů programu použijte nabídky v pravém panelu v horní části. Informace o aktuální vezi programu najdete v historii změn.

Česká verze programu RiisLite

Instalace programu RIISLITE
Instalační soubor programu RiisLite. Start verze obsahuje všchny potřebné soubory pro běh programu. Bez zakoupení a zaregistrování programu jsou všechny funkce omezeny na 10 záznamů. EET lze vyzkoušet pouze na testovacím serveru finanční správy.

Slovenská verze programu RiisLite

Instalace programu RIISLITE
Instalační soubor programu RiisLite. Instalace již obsahuje slovenskou lokalizaci programu. Není potřeba stahovat další soubory. Start verze obsahuje všechny potřebné soubory pro běh programu. Bez zakoupení a zaregistrování programu jsou všechny funkce omezeny na 10 záznamů. EET lze vyzkoušet pouze na testovacím serveru finanční správy.

Slovenská lokalizace programu

Slovenská lokalizace
ZIP soubor obsahuje databázi s překladem programu do slovenského jazyka. Soubor Lang.mdb ze ZIPu rozbalte do složky programu. Po spuštění si program otevře lokalizaci a hned se přepne do zvoleného jazyka. Pokud chcete na jednom PC používat více jazyků, můžete stáhnout další lokalizace, rozbalit je do PC a v nastavení programu zvolit požadovaný jazyk.

Německá lokalizace programu

Německá lokalizace
ZIP soubor obsahuje databázi s překladem programu do německého jazyka. Soubor Lang.mdb ze ZIPu rozbalte do složky programu. Po spuštění si program otevře lokalizaci a hned se přepne do zvoleného jazyka. Pokud chcete na jednom PC používat více jazyků, můžete stáhnout další lokalizace, rozbalit je do PC a v nastavení programu zvolit požadovaný jazyk.

Anglická lokalizace programu

Anglická lokalizace
ZIP soubor obsahuje databázi s překladem programu do anglického jazyka. Soubor Lang.mdb ze ZIPu rozbalte do složky programu. Po spuštění si program otevře lokalizaci a hned se přepne do zvoleného jazyka. Pokud chcete na jednom PC používat více jazyků, můžete stáhnout další lokalizace, rozbalit je do PC a v nastavení programu zvolit požadovaný jazyk.

Program AeroAdmin pro vzdálenou správu

Program pro vzdálenou správu
Program není nutné instalovat. Spustíte jej jen pokud chcete povolit vzdálenou správu. Náš technik se poté připojí na vaše PC a nastaví vše dle vašich požadavků. Vše co je prováděno uvidíte na obrazovce vašeho počítače.

Microsoft Framework

Microsoft Framework
POZOR! Evidenci EET nelze používat na operačním systému Windows XP a Windows Vista. Starší verze Windows neumí zpracovat nový certifikát vydaný MF. Modul EET vyžaduje nainstalovaný Microsoft Framework min ve verzi 4.5.